Z upływem czasu twarz traci swoją objętość i owal, rysy stają się co raz ostrzejsze przez co wygląda ona zdecydowanie starzej.

Odpowiedzialna jest za to substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie, lecz jej stężenie maleje z wiekiem.

Nasze zabiegi skutecznie przywracają utraconą objętość, napięcie oraz nawilżenie dzięki czemu zapewniają młody i świeży wygląd, dzięki czemu osiągamy efekt delikatnego liftingu.

Wypełniacze są bezpieczne, a substancje wykorzystywane są pozyskiwane syntetycznie co minimalizuje prawdopodobieństwo uczulenia.

Dowiedz się więcej o naszych zabiegach wypełniających.

Zabieg usuwania zmarszczek polega na podaniu przez lekarza substancji, która czasowo blokuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe powodując rozluźnienie poszczególnych mięśni twarzy.

Zabiegi z jej wykorzystaniem były sprawdzone w licznych badaniach i procedurach, dlatego spłycanie zmarszczek opisaną techniką należą do najbezpieczniejszych w wachlarzu zabiegów jakie daje nam medycyna estetyczna.

Dowiedz się więcej o naszych zabiegach usuwających zmarszczki.

Urządzenie DERMAPEN pozwala na wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry poprzez automatyczne nakłuwanie skóry przy pomocy pulsujących igieł. Precyzja tego urządzenie jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii. DERMAPEN stymuluje produkcję kolagenu i elastyny; stymuluje fibroblasty poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego; poprawia gęstość i elastyczność skóry.

Efekty zabiegów widoczne są już po drugim lub trzecim zabiegu w serii. Pełen efekt stabilizuje się w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w serii.

Dowiedz się więcej o zabiegach z użyciem urządzenia DERMAPEN.