Manicure

Zadbane dłonie w dzisiejszych czasach to absolutna podstawa. Zarówno kobiety jak i mężczyźni wiedzą jak dla wizerunku ważne są wypielęgnowane dłonie.

W MO`s Beauty Academy najlepsi specjaliści proponują Państwu szeroką gamę zabiegów dzięki którym Wasze dłonie będą prezentować się idealnie!

Na co dzień oraz na te ważne okazje – z profesjonalnego manicure w Warszawie możesz skorzystać również w naszym salonie kosmetycznym MO’s Beauty Academy!

W naszym salonie możesz wybrać:

 • manicure klasyczny – klasyka zawsze cieszy się dużym powodzeniem – ten manicure to odpowiednie opracowanie płytki oraz nałożenie na nią wybranych przez klientkę lakierów
 • manicure hybrydowy – to dzisiaj jedna z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci, która pozwala na uzyskanie długotrwałych efektów stylizacji paznokci
 • manicure japoński – naturalna metoda pielęgnacji paznokci polegająca na odpowiednim wygładzeniu płytki paznokciowej, aby nadać jej niezrównany blask

W naszym salonie korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości produktów do manicure, aby zagwarantować każdej z klientek najlepsze efekty. Po wizycie w naszym salonie Twoje paznokcie będą prezentowały się perfekcyjnie!

MO’s Beauty Academy – manicure klasyczny, japoński, manicure hybrydowy Warszawa – zapraszamy do skorzystania z manicure w naszym salonie kosmetycznym!

MANICURE KLASYCZNY

Manicure klasyczny to zabieg pielęgnacyjny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Polega na nadaniu paznokciom właściwego kształtu poprzez ich opiłowanie oraz usunięciu skórek (poprzez ich odsunięcie, wycięcie cążkami lub usunięcie ceramicznym frezem). Następnie płytka paznokcia jest delikatnie wyrównywana za pomocą specjalnego bloczka.

Kolejnym krokiem może być malowanie klasyczne lub malowanie lakierem hybrydowym.

Pracujemy na sprawdzonych, najlepszych markach:

 • OPI (lakiery klasyczne)
 • La Laq Ink (lakiery hybrydowe)

MANICURE HYBRYDOWY

Najpopularniejsza obecnie wśród Pań metoda stylizacji paznokci. Po nadaniu płytce paznokcia odpowiedniego kształtu oraz usunięciu skórek nakładana jest baza, lakier hybrydowy oraz top. Hybryda jest połączeniem lakieru tradycyjnego oraz żelowego, utrzymuje się na paznokciach od 2 do 3 tygodni, gwarantując piękny, lśniący efekt.

W stylizacjach hybrydowych pracujemy na marce La Laq Ink, posiadamy 130 kolorów do wyboru, a nasze stylistki tworzą niesamowite ręcznie malowane wzory i rysunki na paznokciach.

Zapraszamy do obejrzenia prac w GALERII.

MANICURE JAPOŃSKI

Kruche i łamliwe paznokcie są zmorą wielu kobiet. Jeśli straciłaś nadzieję, że cokolwiek może im pomóc to musisz wypróbować Manicure Japoński!
Intensywne wcieranie w płytkę paznokcia odpowiednich substancji odżywia je, wzmacnia i nadaje paznokciom pięknego blasku.
Manicure japoński to idealne rozwiązanie dla paznokci łamliwych i rozdwajających się.

IBX

IBX System to pierwszy tego rodzaju produkt na świecie, chroniona patentem formuła opracowana została tak, aby chronić paznokcie OD ŚRODKA!

IBX penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

JAK DZIAŁA IBX SYSTEM:

IBX System działa w dwojaki sposób:

 1. CHRONI TWOJE PAZNOKCIE  – działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową / hybrydową
 2. WZMACNIA TWOJE PAZNOKCIE – działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie

System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie i wzmacniać je od środka. Jest dla Ciebie, jeżeli Twoje paznokcie:

 • są zniszczone od długotrwałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów
 • są słabe i cienkie jak papier
 • rozdwajają się i łuszczą
 • mają białe plamki
 • mają bruzdy
 • mają jakiekolwiek uszkodzenia
 • są ciągle krótkie i nie możesz ich zapuścić, bo są kruche i ciągle się łamią

* Treści oraz materiały graficzne pochodzą ze strony www.ibx.com.pl – jedynego oficjalnego dystrybutora oraz szkoleniowca Systemu IBX w Polsce.