SZKOLENIE: Henna Pudrowa

Jest to jednodniowe szkolenie, które uczy kilku sposobów na dbanie o brwi naszych klientek. Stylizacja brwi jest jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych, dlatego warto znać każdy możliwy sposób na wykonanie ich. Nauczę Cię nie tylko położenia henny na brwi ale przedewszystkim rozróżniać farbkę od henny, dobrać odpowiedni kształt brwi do twarzy oraz kolor. Poznasz wszystkie techniki regulacji brwi, dowiesz się jak poprawnie i szybko nałożyć pigment i od czego zależy idealna stylizacja brwi, a także jak poprawnie i trwale wykonać hennę pudrową. Nauczysz się wykonywać piekne prace, i jak dobrać odpowiednią metodę dla swojej klientki. Poznasz moje sposoby na zadbane, idealne brwi, oraz jak sprawnie wykonać rysunek. 

Bonusem do szkolenia jest farbowanie rzęs. Po ukończeniu tego szkolenia będziesz mogła robić nie tylko podstawową koloryzację i regulację bwi, ale też stylizacje, henne pudrową, regulacje dobraną pod preferencje swojej klientki a także architekturę która pozwoli każdemu na wyznaczenie pięknego kształyu brwi. Wszystko sobie przećwiczymy na sztucznej głowie a póżniej na modelkach, które odwdzięczą Ci się pieknym uśmiechem za wspaniale wykonaną pracę. Do zobaczenia! Justyna Woźniak

CENA:
Inne:
W celu zapisu na szkolenie proszę skontaktować się z podanym numerem lub mailowo. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat zaliczki w wysokości 10% kwoty szkolenia.

Tel. 727 255 282
recepcja@mosbeauty.pl

NAJBLIŻSZE TERMINY SZKOLEŃ:
  • 7.08.2022 r.
  • 1.10.2022 r.
  • 20.11.2022 r.

*Jeśli jesteś zainteresowana/y szkoleniem metodą microblading, a w terminarzu nie ma dogodnego dla Ciebie terminu skontaktuj się z nami, postaramy się uwzględnić twoje preferencję podczas ustalania kolejnych terminów szkoleń.

SZKOLENIOWIEC