Aplikacja rzęs

Twoje rzęsy mogą być jeszcze dłuższe i gęstsze! Odwiedź nasz salon kosmetyczny MO’s Beauty Academy w Warszawie, a nasi specjaliści będą mogli wykonać u Ciebie profesjonalne zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs!

MO’s Beauty Academy – zagęszczanie, przedłużanie rzęslifting rzęs Warszawa – zapraszamy do nas!

Profesjonalna stylizacja rzęs pozwala na nadanie im zachwycającego wyglądu – bez konieczności korzystania z kosmetyków kolorowych.

W naszym salonie kosmetycznym MO’s Beauty Academy zajmujemy się stylizacją rzęs już od wielu lat. Aktualnie możemy zaproponować każdej z naszych klientek nowoczesne, bezpieczne i przy tym wysoce skuteczne zabiegi zagęszczania i przedłużania rzęs. Sprawdź naszą pełną ofertę!

Dla naszych klientek wykonujemy różne zabiegi stylizacji rzęs:

  • aplikacja rzęs metodą 1:1 – najbardziej popularny sposób stylizacji rzęs, który polega na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy do każdej rzęsy naturalnej, dlatego można uzyskać wtedy najbardziej naturalny efekt
  • aplikacja rzęs techniką 2D (2:1), 3D (3:1) – do każdej z rzęs doklejane są dwie lub trzy dodatkowe rzęsy, można uzyskać wtedy doskonały rezultat zagęszczenia rzęs
  • aplikacja rzęs Hollywood Effect – możemy dodać nawet do 6 dodatkowych rzęs do jednej rzęsy naturalnej (6D, 6:1), dzięki czemu możemy osiągnąć efekt maksymalnego zagęszczenia i wydłużenia
  • lifting rzęs – to metoda polegająca na wydłużeniu, zagęszczeniu, a także podniesieniu i podkręceniu rzęs naturalnych, aby można było uzyskać olśniewające wyniki widoczne z daleka – to doskonały wybór na ważne okazje

Nasz specjalista dobierze taki zabieg stylizacji rzęs, z którym będziesz wyglądać najlepiej. Skorzystaj z pomocy specjalistów – będziesz mieć pewność, że oprawa Twoich oczu będzie prezentowała się spektakularnie!

Chcesz uzyskać więcej informacji związanych z naszymi usługami przedłużania i zagęszczania rzęs różnymi metodami? Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy.

MO’s Beauty Academy – profesjonalna stylizacja rzęs – przedłużanie, lifting rzęs Warszawa – zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług!

Aplikacja 1:1

Najbardziej naturalny z efektów stylizacji. Do każdej rzęsy doklejona zostaje rzęsa sztuczna. Uzyskujemy efekt przedłużenia i bardzo delikatnego zagęszczenia. Stylizacja jest dobrana do stanu naturalnych rzęs, tak by nie były zbyt obciążone i ich kondycja nie pogorszyła się. PAMIĘTAJ! Prawidłowa aplikacja wymaga dopasowania długości oraz grubości rzęs sztucznych do naturalnych tak by nie ucierpiały, nie były zbyt obciążone.

Objętość Natural Effect

Do każdej rzęsy naturalnej zostają doklejone 2 lub 3 rzęsy sztuczne. Uzyskujemy efekt przedłużenia oraz pięknego delikatnego zagęszczenia. W MO`s kochamy naturalne i ultra kobiece efekty- właśnie ta technika nam to zapewnia!  PAMIĘTAJ! Prawidłowa aplikacja wymaga dopasowania długości oraz grubości rzęs sztucznych do naturalnych tak by nie ucierpiały, nie były zbyt obciążone.

Hollywood Effect

Maxymalna objętość- nawet do 6 sztucznych rzęs doklejonych do jednej rzęsy naturalnej. Jednak wciąż najważniejsza jest dla nas kondycja rzęs naturalnych. Uzyskujemy efekt maxymalnego zagęszczenia oraz przedłużenia. PAMIĘTAJ! Prawidłowa aplikacja wymaga dopasowania długości oraz grubości rzęs sztucznych do naturalnych tak by nie ucierpiały, nie były zbyt obciążone.

Polecamy również botox rzęs.