SZKOLENIE: Podstawowy zabieg podologiczny

Szkolenie opierające się przede wszystkim na praktyce. Przygotujemy Cię do profesjonalnego wykonywania pedicure za pomocą frezarki. Kurs prowadzony jest przez Katarzynę Forczak- podolożkę z ponad 10 letnim stażem, pasjonatkę zawodu, współautorkę podręczników podologicznych.
Szkolenie obejmuje dwie części: teoretyczną i praktyczną. W czasie nauki zostaniesz zapoznana/ zapoznany z najnowszymi technikami i narzędziami do pielęgnacji stóp. Wykonacie zabiegi na modelach/ modelkach, którzy borykają się z różnymi problemami stóp na urządzeniach kosmetycznych i podologicznych najwyższej klasy, stosowanych przez czołowych podologów na rynku.

Część teoretyczna obejmuje:

-przepisy BHP, dezynfekcja i sterylizacja narzędzi i stanowiska pracy,
-organizacja stanowiska pracy,
-budowa i rodzaje frezarek,
-rodzaje i funkcje narzędzi rotacyjnych,
-wskazania i przeciwwskazania do zabiegu pedicure,
-zmiany powstałe na stopach.

Część praktyczna obejmuje:

-wywiad z klientem,
-praca frezarką,
-właściwy dobór narzędzi,
-zastosowanie odpowiednich kosmetyków do stóp,
-zalecenia dla klienta.

CENA: 1700
Inne:
W celu zapisu na szkolenie proszę skontaktować się z podanym numerem lub mailowo. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat zaliczki w wysokości 10% kwoty szkolenia.

Tel. 727 255 282
recepcja@mosbeauty.pl

NAJBLIŻSZE TERMINY SZKOLEŃ:

*Jeśli jesteś zainteresowana/y szkoleniem metodą microblading, a w terminarzu nie ma dogodnego dla Ciebie terminu skontaktuj się z nami, postaramy się uwzględnić twoje preferencję podczas ustalania kolejnych terminów szkoleń.

SZKOLENIOWIEC