SZKOLENIE: Idealna kępka i tempo pracy w stylizacji rzęs

Jest to jednodniowe szkolenie poprowadzone w formie warsztatów. Naszym głównym celem jest wyeliminowanie błędów popełnianych podczas zabiegu stylizacji rzęs.
Pokażę Ci wszystkie metody tworzenia kępek i doszlifujemy twoje umiejętność tak, że żadna stylizacja nie będzie Ci straszna. Omówimy i przećwiczymy wszystkie trudne sytuacje, włącznie z separacją rzęs dolnych od górnych oraz separację pojedynczych rzęs w sposób szybki i sprawny, a jednocześnie prawidłowy. Kolejnym czynnikiem wpływającym na tempo wykonywanej stylizacji jest tempo pracy z klejem. Ważne jest by szanująca się stylistka posiadała wiedzę z zakresu chemii i znała dokładnie proces wiązania kleju. Cała tą wiedzę przekażę Ci w sposób nie tylko teoretyczny ale też w formie ciekawych doświadczeń i ćwiczeń.

Warsztaty są skierowane do osób, które już pracują i potrafią wykonywać stylizację ale wykonanie pracy zajmuje zbyt dużo czasu lub po prostu chcą poszerzyć swoją wiedzę. Prowadząc te warsztaty opieram się głownie na praktyce, jej mamy tu najwiecej, teoria jest tylko dodatkiem i sposobem na wytłumaczenie i utrwalenie pewnych informacji. Szkolenie kończy się samodzielnym wyklejeniem modelki i uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego udział w warsztatach. Do zobaczenia!

CENA:
Inne:
W celu zapisu na szkolenie proszę skontaktować się z podanym numerem lub mailowo. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat zaliczki w wysokości 10% kwoty szkolenia.

Tel. 727 255 282
recepcja@mosbeauty.pl

NAJBLIŻSZE TERMINY SZKOLEŃ:
  • 3.09.2022 r.
  • 29.10.2022 r.

*Jeśli jesteś zainteresowana/y szkoleniem metodą microblading, a w terminarzu nie ma dogodnego dla Ciebie terminu skontaktuj się z nami, postaramy się uwzględnić twoje preferencję podczas ustalania kolejnych terminów szkoleń.

SZKOLENIOWIEC