SZKOLENIE: Praca Dłutem i skalpelem (usuwanie modzeli i odcisków)

Szkolenie opierające się przede wszystkim na praktyce. Przygotujemy Cię do profesjonalnego wykonywania zabiegów z użyciem dłuta i skalpela. Kurs prowadzony jest przez Katarzynę Forczak- podolożkę z ponad 10 letnim stażem, pasjonatkę zawodu, współautorkę podręczników podologicznych.
Szkolenie obejmuje dwie części: teoretyczną i praktyczną. Praca dłutem i skalpelem podologicznym umożliwi Ci dokładne i bezpieczne opracowywanie hiperkeratoz w obrębie stóp. Zdobędziesz także umiejętność usuwania odcisków. Wykonacie zabiegi na modelach/ modelkach, którzy borykają się z różnymi problemami stóp.

Część teoretyczna obejmuje:

– budowa skóry stóp
– przyczyny powstawania hiperkeratoz
– omówienie najczęstszych zmian
– różnicowanie odcisków i modzeli
– opatrunki i odciążenia stosowane po zabiegu

Część praktyczna obejmuje:

– prawidłowe przygotowanie stanowiska pracy
– prawidłowe przeprowadzenie wywiadu podologicznego
– techniki wykonania zabiegu
– praca dłutem i skalpelem
– zastosowanie opatrunków i odciążeń
– pielęgnacja domowa

CENA: 1900
Inne:
W celu zapisu na szkolenie proszę skontaktować się z podanym numerem lub mailowo. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat zaliczki w wysokości 10% kwoty szkolenia.

Tel. 727 255 282
recepcja@mosbeauty.pl

NAJBLIŻSZE TERMINY SZKOLEŃ:

*Jeśli jesteś zainteresowana/y szkoleniem metodą microblading, a w terminarzu nie ma dogodnego dla Ciebie terminu skontaktuj się z nami, postaramy się uwzględnić twoje preferencję podczas ustalania kolejnych terminów szkoleń.

SZKOLENIOWIEC