MO’s Beauty Academy – metoda piórkowa Warszawa

Nadaj swoim brwiom estetyczny wygląd! Jeśli włoski są za krótkie, rzadkie, nierówne, doskonałym wyborem może być metoda piórkowa. Ta technika makijażu permanentnego brwi pozwala na uzyskanie naturalnych, a przy tym trwałych rezultatów – odwiedź nasz salon kosmetyczny MO’s Beauty Academy, aby skorzystać z tej metody i ciesz się pięknymi brwiami na lata!

MO’s Beauty Academy – makijaż permanentny brwi – metoda piórkowa Warszawa – wybierz usługi świadczone przez specjalistę w tym zakresie!

Makijaż permanentny brwi to specjalna metoda ich trwałej stylizacji poprzez wykonanie odpowiedniego tatuażu. Aktualnie bardzo popularną techniką trwałego makijażu brwi jest metoda piórkowa, która nazywana jest także metodą włoskową czy microbladingiem.

Metoda piórkowa polega na wprowadzeniu w skórę pigmentu na odpowiedniej głębokości by stworzyć idealnie cienką kreskę imitującą naturalne włoski. W związku z tym makijaż prezentuje się wtedy estetycznie, subtelnie i bardzo naturalnie.

Makijaż permanentny metodą piórkową sprawdzi się najlepiej do:

  • brwi przerzedzonych, z brakami w łuku brwiowym
  • brwi rzadkich, gdy włosków bardzo mało
  • braku brwi, na przykład po chorobie, wypadku

Technika piórkowa pozwala na wykonanie rysunku brwi całkowicie na nowo. Za jej pomocą można nadać brwiom odpowiedni wygląd, zagęścić je, a także przyciemnić. Rezultaty widoczne są przez około rok, w zależności od indywidualnych predyspozycji skóry i organizmu. Następnie zabieg należy odświeżyć.

W naszym salonie kosmetycznym MO’s Beauty Academy w Warszawie specjalizujemy się w wykonywaniu makijażu permanentnego metodą piórkową.

Do wykonania makijażu brwi stosujemy wyłącznie najlepszej jakości narzędzia oraz pigmenty, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientkom tak wyjątkowe rezultaty zabiegu!

W razie dodatkowych pytań dotyczących zabiegu makijażu permanentnego brwi z użyciem techniki piórkowej prosimy o kontakt – nasi pracownicy będą mogli dokładnie wyjaśnić, na czym polega ten zabieg, a także zaprosić na konsultacje w naszym salonie.

MO’s Beauty Academy – metoda piórkowa Warszawa Centrum – Wola– zapraszamy do wybrania stylizacji brwi w naszym salonie kosmetycznym!