MO’s Beauty Academy – botox rzęs Warszawa

Zachwycaj gęstymi i długimi rzęsami bez konieczności używania mascary! Wybierz botox rzęs w Warszawie w salonie MO’s Beauty Academy i ciesz się wyjątkowymi efektami!

MO’s Beauty Academy – botox rzęs Warszawa – skorzystaj z oferty w naszym salonie kosmetycznym!

Botox rzęs to naturalny, bezinwazyjny zabieg polegający na nadaniu rzęsom wyjątkowego wyglądu. Podkreśla ich naturalne piękno, pielęgnuje je i dodatkowo sprawia, że są jeszcze dłuższe, grubsze i lepiej zauważalne.

Jeśli chcesz, aby Twoje rzęsy prezentowały się spektakularnie, ale nie chcesz decydować się na zabieg ich przedłużania i zagęszczania z użyciem sztucznych rzęs, botox rzęs będzie dla Ciebie najlepszym wyborem!

Zabieg odbywa się w trzech etapach:

  • lifting rzęs – powoduje, że rzęsy uzyskują atrakcyjne podkręcenie i wydają się być jeszcze dłuższe
  • farbowanie – koloryzacja rzęs od ich nasady aż po końcówki, aby były one jeszcze lepiej widoczne bez konieczności korzystania z tuszu
  • naniesienie preparatu pielęgnacyjnego – powoduje wzmocnienie i zregenerowanie rzęs

Taki efekt można uzyskać poprzez zastosowanie specjalnego preparatu zawierającego szereg ważnych składników odżywczych – kwas hialuronowy, keratyna, kolagen, olejki naturalne, pantenol, witamina E.

Po zabiegu botoksu rzęsy są:

  • wydłużone
  • ciemniejsze
  • podkręcone
  • zregenerowane
  • nawilżone

Efekt zabiegu utrzymuje się przez około 1-2 miesiące. Następnie klientka może zdecydować się na wykonanie go ponownie.

W naszym salonie kosmetycznym MO’s Beauty Academy posiadamy wieloletnie doświadczenie w zabiegach stylizacji rzęs. W naszej ofercie znajduje się także botox rzęs prowadzony z wykorzystaniem najwyższej jakości kosmetyków. Nasi doświadczeni specjaliści będą mogli zadbać o to, aby Twoje rzęsy prezentowały się zachwycająco!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz dodatkowe pytania związane z botoksem rzęs? Już teraz skontaktuj się z naszym salonem, a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie z nich.

MO’s Beauty Academy – botox rzęs Warszawa – zapraszamy do wybrania naszych usług!