Najbardziej naturalny z efektów stylizacji. Do każdej rzęsy doklejona zostaje rzęsa sztuczna. Uzyskujemy efekt przedłużenia i bardzo delikatnego zagęszczenia. Stylizacja jest dobrana do stanu naturalnych rzęs, tak by nie były zbyt obciążone i ich kondycja nie pogorszyła się. PAMIĘTAJ! Prawidłowa aplikacja wymaga dopasowania długości oraz grubości rzęs sztucznych do naturalnych tak by nie ucierpiały, nie były zbyt obciążone.

Zobacz galerię zdjęć

Do każdej rzęsy naturalnej zostają doklejone 2 lub 3 rzęsy sztuczne. Uzyskujemy efekt przedłużenia oraz pięknego delikatnego zagęszczenia. W MO`s kochamy naturalne i ultra kobiece efekty- właśnie ta technika nam to zapewnia!  PAMIĘTAJ! Prawidłowa aplikacja wymaga dopasowania długości oraz grubości rzęs sztucznych do naturalnych tak by nie ucierpiały, nie były zbyt obciążone.

Zobacz galerię zdjęć

Maxymalna objętość- nawet do 6 sztucznych rzęs doklejonych do jednej rzęsy naturalnej. Jednak wciąż najważniejsza jest dla nas kondycja rzęs naturalnych. Uzyskujemy efekt maxymalnego zagęszczenia oraz przedłużenia. PAMIĘTAJ! Prawidłowa aplikacja wymaga dopasowania długości oraz grubości rzęs sztucznych do naturalnych tak by nie ucierpiały, nie były zbyt obciążone.

Zobacz galerię zdjęć