O nas

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce…

No dobra… Nie tak dawno bo na początku 2014 roku i nie w odległej galaktyce tylko w Warszawie, Mariusz Osiński wrócił do domu w pewne piękne zimowe popołudnie i oznajmił,  iż właśnie zakończył kurs aplikacji rzęs… Reakcję domowników możecie sobie wyobrazić. Chyba nikt nie potraktował tego poważnie i jeszcze przez długi czas nie wierzył w powodzenie tego pomysłu.
Mariusz się jednak uparł i wytrwale ćwiczył swoje umiejętności, na efekt nie musiał czekać długo. Pózniej wszystko potoczyło się wręcz lawinowo: szkolenie z microbladingu, otwarcie salonu, zadowolone klientki, prowadzenie szkoleń i uruchomienie MO’s Beauty Academy.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Mariusz Osiński

Założyciel MO’s Beauty Academy

Sprawca tego całego zamieszania.

Do niedawna związany z konserwacją zabytków, w przypływie szaleństwa znalazł pasję swojego życia. Największą satysfakcję sprawia mu uśmiech kobiety gdy patrzy w lustro. Ogromną przyjemność znalazł też w dzieleniu się swoją wiedzą podczas prowadzenia szkoleń.

Ukończył kurs u samego Branco Babicia oraz Davida Zhang.

Opracował własną technikę pracy w microbladingu. Ilość zadowolonych klientek można już liczyć w setkach. Wciąż zdobywa wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Jednak to co go wyróżnia w branży to męskie oko, które w delikatny i naturalny sposób potrafi wychwycić i wydobyć to co najpiękniejsze w kobiecych oczach.

Aleksandra Ciok

Recepcjonistka

Studentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
Komunikatywna, otwarta, pełna empatii

„ W MO’s pracuje na stanowisku recepcjonistki, pogłębiam swoje umiejętności zarówno administracyjne jak i w dziedzinie w której się wciąż kształcę- kosmetologii. Swoją pracą dążę by klientki czuły się u Nas jak w domu, były zadowolone z dopasowania zabiegu jak i pysznej, spienionej kawy. Czuję szczęście widząc uśmiech na ich twarzach, jak mijają próg świata MO’s Beauty Academy.”

Radosław Mizuro

Recepcjonista

Katarzyna Forczak

Specjalista podologii, refleksolog stóp

Kosmetolog, specjalista podologii, refleksolog stóp.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Międzynarodowej Akademii Refelksologii.

Współautorka książki “Podstawy podologii kosmetycznej”.

W zawodzie od 11 lat.

Kobieta z pasją, pasją która stała się sposobem na życie. Nieustannie w biegu, zarówno w pracy jak i po pracy zatem doskonale wie że zdrowe stopy do podstawa. Rządna wiedzy, nieustannie rozwijająca się na licznych szkoleniach i kursach.

W MO’s jest specjalistą podologii zarówno przyjmując klientów jak i prowadząc szkolenia.

Katarzyna Norkowska

Stylistka rzęs

Specjalistka w MO’s ds. rzęs – szkoleniowiec technik 1:1 oraz objętościowych.

Lata doświadczenia w stylizacji rzęs oraz nieustanny głód wiedzy i rozwoju sprawiają, że Kasia odnalazła ogromną satysfakcję w prowadzeniu szkoleń.

Branża Beauty pochłonęła ją bez reszty i pokochała makijaż permanentny miłością dozgonną. W MO’s specjalizuje się w kresce powieki oraz ustach.

Sandra Mazurek

Stylistka rzęs

Absolwentka  Międzynarodowej Akademii Kosmetyki Laurel w dziedzinie makijażu i stylizacji.

“Wizaż to moja miłość, a dopełnieniem tej miłości stała się stylizacja rzęs, którą zajmuję się od 5 lat.  Moim celem jest podkreślenie kobiecego piękna, uwielbiam naturalne, kobiece stylizacje. Najwspanialszy w mojej pracy jest uśmiech zadowolonej Klientki i ten błysk w oku świadczący o +100% do ich “mocy”!”

Justyna Ciołek

Mgr kosmetolog, stylistka rzęs

Pierwszy dyplom stylizacji rzęs uzyskałam w 2013 roku była to wówczas metoda 1:1 Od 2015 roku rzęsy stały się moją pasją i sposobem na życie. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach stylizacji rzęs. Moją ulubioną metodą jest metoda objętościowa, dzięki której jestem wstanie stworzyć wszystko to co sobie klientka wymarzy, od lekkich naturalnych efektów po pięknie podkreślone, gęste i wyraziste rzęsy. Każda kobieta i jej oczy są dla mnie wyzwaniem, uwielbiam podkreślać waszą urodę i sprawiać, że czujecie się pewne siebie a Wasze spojrzenie jest uwodzicielskie.

Ola Pawlińska

Stylistka rzęs

Justyna Sobczyńska

Mgr kosmetolog, linergistka

Absolwentka WSIIZ na kierunku kosmetologia oraz Broadway Beauty o specjalności makijaż permanentny i mikropigmentacja a także uczestniczka wielu szkoleń i kursów uzupełniających kompetencje zawodowe.
Z branżą beauty związana jest od 2013 roku.
Przeprowadza zabiegi kosmetologiczne oraz indywidualne terapie zabiegowe opracowane na przestrzeni swojej kilkuletniej pracy zawodowej. Z pasją realizuje kompleksowe programy kosmetologiczne szczególnie dla skór trudnych, tj; skóry trądzikowe, naczyniowe, skóry z przebarwieniami, rozszerzonymi porami czy terapie anti-aging. Interesuje się terapiami odmładzającymi i wspierającymi naturalne procesy odbudowy skóry.
Wykonuje makijaż permanentny brwi, ust i oczu w kilku technikach pigmentacji. Specjalizuje się również w zabiegach usuwaniu tatuaży i makijażu permanentnego laserowo i bez laserowo z zastosowaniem removerów czyli płynnych preparatów wywabiających pigment ze skóry.
Do zobaczenia w Mo’s

Justyna Kintop

Stylistka paznokci

Izabella Bachanek

Stylistka paznokci

Agnieszka Smoniewska

Stylistka paznokci

Katarzyna Trochimska 

Podolog

Dominika Zaniewska

Mgr sztuki, grafik komputerowy

Pełna energii i nieprzewidywalnych pomysłów ! Z zamiłowania ilustratorka. Tak to ja odpowiadam za szatę graficzną w MO’s Beauty Academy oraz MO’s Beauty Shop. Najlepszą częścią bycia grafikiem jest świadomość, że mogę wykorzystać moją kreatywność, aby pomóc innym w kształtowaniu ich wizji i zobaczyć, jak moja praca jest wykorzystywana. Zawsze jest coś nowego do nauczenia się ! Wciąż szukam nowych trendów oraz doświadczeń, ciągle mi mało. Uwielbiam to wyzwanie.

„Let’s do what we love and do a lot of it” -Marc Jacobs

Angelika Śladewska