O nas

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce…

No dobra… Nie tak dawno bo na początku 2014 roku i nie w odległej galaktyce tylko w Warszawie, Mariusz Osiński wrócił do domu w pewne piękne zimowe popołudnie i oznajmił,  iż właśnie zakończył kurs aplikacji rzęs… Reakcję domowników możecie sobie wyobrazić. Chyba nikt nie potraktował tego poważnie i jeszcze przez długi czas nie wierzył w powodzenie tego pomysłu.
Mariusz się jednak uparł i wytrwale ćwiczył swoje umiejętności, na efekt nie musiał czekać długo. Pózniej wszystko potoczyło się wręcz lawinowo: szkolenie z microbladingu, otwarcie salonu, zadowolone klientki, prowadzenie szkoleń i uruchomienie MO’s Beauty Academy.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Mariusz Osiński

Założyciel MO’s Beauty Academy

Sprawca tego całego zamieszania.

Do niedawna związany z konserwacją zabytków, w przypływie szaleństwa znalazł pasję swojego życia. Największą satysfakcję sprawia mu uśmiech kobiety gdy patrzy w lustro. Ogromną przyjemność znalazł też w dzieleniu się swoją wiedzą podczas prowadzenia szkoleń.

Ukończył kurs u samego Branco Babicia oraz Davida Zhang.

Opracował własną technikę pracy w microbladingu. Ilość zadowolonych klientek można już liczyć w setkach. Wciąż zdobywa wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Jednak to co go wyróżnia w branży to męskie oko, które w delikatny i naturalny sposób potrafi wychwycić i wydobyć to co najpiękniejsze w kobiecych oczach.

Aleksandra Ciok

Recepcjonistka

Studentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
Komunikatywna, otwarta, pełna empatii

„ W MO’s pracuje na stanowisku recepcjonistki, pogłębiam swoje umiejętności zarówno administracyjne jak i w dziedzinie w której się wciąż kształcę- kosmetologii. Swoją pracą dążę by klientki czuły się u Nas jak w domu, były zadowolone z dopasowania zabiegu jak i pysznej, spienionej kawy. Czuję szczęście widząc uśmiech na ich twarzach, jak mijają próg świata MO’s Beauty Academy.”

Radosław Mizuro

Recepcjonista

W centralnym punkcie, w samym sercu MO’s, tam gdzie zaczyna się Wasza przygoda spotkacie pewnego osobnika. Z pozoru niepozornego Pana spod znaku Panny. Skryty gdzieś za kontuarem recepcyjnym jest niejako głową i szyją tej rodziny, która sprawia że piękno jest jeszcze piękniejsze. Jako osoba z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klienta, analitycznym umysłem i aptekarską precyzją czuje się jak ryba w wodzie na stanowisku recepcjonisty. Nasycony dużą ilością składników “E”- empatii, elokwencji i energii. Kłębek informacji. Prywatnie wypełniony niczym niezmąconą miłością do krajów śródziemnomorskich, co poskutkowało że sprawnie posługuje się językiem hiszpańskim, włoskim i greckim. Otwarty na ludzi, uwielbia podróże te małe i te duże, więc z niekłamaną przyjemnością zaprasza Was do takiej podróży… Podróży do krainy MO’s.

Katarzyna Forczak

Specjalista podologii, refleksolog stóp

Kosmetolog, specjalista podologii, refleksolog stóp.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Międzynarodowej Akademii Refelksologii.

Współautorka książki “Podstawy podologii kosmetycznej”.

W zawodzie od 11 lat.

Kobieta z pasją, pasją która stała się sposobem na życie. Nieustannie w biegu, zarówno w pracy jak i po pracy zatem doskonale wie że zdrowe stopy do podstawa. Rządna wiedzy, nieustannie rozwijająca się na licznych szkoleniach i kursach.

W MO’s jest specjalistą podologii zarówno przyjmując klientów jak i prowadząc szkolenia.

Katarzyna Norkowska

Mgr Psycholgii, linergistka (10 lat doświadczenia), Stylistka rzęs

Przy tworzeniu makijażu permanentnego, pomaga mi dobrze rozwinięta wyobraźnia przestrzenna i zdolności artystyczno- manualne. 

Pomimo wielu lat w branży, nie zwalniam tempa i ciagle doszkalam się z bardziej zaawansowanych technik- makaijaż permanentny daje nieograniczone możliwości rozwoju.

W swojej pracy najbardziej lubię fakt, że codziennie poznaję nowe kobiety, oraz to, że mogę pozytywnie wpłynąć na ich jakość życia.

Moim celem jest makijaż, który podkreśla naturę i nie rzuca się w oczy.

Jeśli nie ma mnie w pracy, prawdopodobnie jestem w podróży.

Sandra Mazurek

Stylistka rzęs

Absolwentka  Międzynarodowej Akademii Kosmetyki Laurel w dziedzinie makijażu i stylizacji.

“Wizaż to moja miłość, a dopełnieniem tej miłości stała się stylizacja rzęs, którą zajmuję się od 5 lat.  Moim celem jest podkreślenie kobiecego piękna, uwielbiam naturalne, kobiece stylizacje. Najwspanialszy w mojej pracy jest uśmiech zadowolonej Klientki i ten błysk w oku świadczący o +100% do ich “mocy”!”

Justyna Ciołek

Mgr kosmetolog, stylistka rzęs

Pierwszy dyplom stylizacji rzęs uzyskałam w 2013 roku była to wówczas metoda 1:1 Od 2015 roku rzęsy stały się moją pasją i sposobem na życie. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach stylizacji rzęs. Moją ulubioną metodą jest metoda objętościowa, dzięki której jestem wstanie stworzyć wszystko to co sobie klientka wymarzy, od lekkich naturalnych efektów po pięknie podkreślone, gęste i wyraziste rzęsy. Każda kobieta i jej oczy są dla mnie wyzwaniem, uwielbiam podkreślać waszą urodę i sprawiać, że czujecie się pewne siebie a Wasze spojrzenie jest uwodzicielskie.

Ola Pawlińska

Stylistka rzęs

4 lata temu w wyniku splotu szczęśliwych zdarzeń podjęłam decyzję o zmianie swojego życia zawodowego. Zakończyłam pracę w biurze i postanowiłam, że praca w strefie beauty jest kierunkiem, w którym chciałabym się rozwijać.
Przygodę rozpoczęłam od stylizacji paznokci, a moja pasja do stylizacji rzęs rozpoczęła się 3 lata temu.
Podkreślanie naturalnego piękna kobiecych oczu jest tym, do czego dążę w stylizacji, dlatego moją ulubioną metodą są  lekkie objętości. Uśmiech klientki tuż po spojrzeniu w lustro jest tym, za co kocham to, co robię.
Praca stylistki rzęs jest również miejscem, gdzie w pełni mogę wykorzystywać swoją kreatywność, co daje mi ogromną satysfakcję.
Poznawanie wspaniałych, inspirujących kobiet jest dla mnie największą motywacją w dążeniu do perfekcji i dalszego rozwoju.

Justyna Sobczyńska

Mgr kosmetolog, linergistka

Absolwentka WSIIZ na kierunku kosmetologia oraz Broadway Beauty o specjalności makijaż permanentny i mikropigmentacja a także uczestniczka wielu szkoleń i kursów uzupełniających kompetencje zawodowe.
Z branżą beauty związana jest od 2013 roku.
Przeprowadza zabiegi kosmetologiczne oraz indywidualne terapie zabiegowe opracowane na przestrzeni swojej kilkuletniej pracy zawodowej. Z pasją realizuje kompleksowe programy kosmetologiczne szczególnie dla skór trudnych, tj; skóry trądzikowe, naczyniowe, skóry z przebarwieniami, rozszerzonymi porami czy terapie anti-aging. Interesuje się terapiami odmładzającymi i wspierającymi naturalne procesy odbudowy skóry.
Wykonuje makijaż permanentny brwi, ust i oczu w kilku technikach pigmentacji. Specjalizuje się również w zabiegach usuwaniu tatuaży i makijażu permanentnego laserowo i bez laserowo z zastosowaniem removerów czyli płynnych preparatów wywabiających pigment ze skóry.
Do zobaczenia w Mo’s

Justyna Kintop

Stylistka paznokci

Z pasji stylistka paznokci, z wykształcenia mgr inż. żywienia człowieka i oceny żywności. Z branżą beauty związana od 2016r.

Uwielbiam tworzyć, budować i malować, dlatego z pasją realizuję się w stylizacji paznokci. Możliwości rozwoju w tym obszarze nie mają końca, więc nieustannie z dużą ciekawością pogłębiam wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach branżowych ze zdobnictwa i technik stylizacji paznokci.

W tej pracy oprócz kontaktu z ludźmi, cenię sobie mnogość technik i bezgraniczną ilość inspiracji. Pozwala mi to na indywidualne podejście do klienta oraz tworzenie nieszablonowych stylizacji. Od naturalnych, gładkich manicurów hybrydowych, po przedłużanie lub rekonstrukcję paznokci, ozdobionych wymarzonymi wzorami. Moim ulubionym stylem jest minimalism/abstract ale dobrze się czuje także w klasykach np. french manicure.

Izabella Bachanek

Stylistka paznokci

Stylizacja paznokci hybrydowych jestem zafascynowana od około 5 lat, ale dopiero za namową Mariusza zajęłam się nią profesjonalnie. Moją ulubioną częścią manicure jest dokładne opracowanie skorek klientki. Uwielbiam proste, delikatne wzory oraz folie transferowe. Każda klientka jest dla mnie wyzwaniem i każdą traktuję wyjątkowo. Najlepszą nagrodą jest dla mnie uśmiech klientki, która z dumą ogląda swoją nową stylizację.

Agnieszka Smoniewska

Stylistka paznokci

“Artysta jest niczym bez talentu, 

a talent jest niczym bez pracy”.

Tak można opisać drogę, jaką przeszłam, aby być tu gdzie obecnie jestem. 

Stylizacją paznokci zajmuje się od ok. 5 lat, ale zainteresowanie tą tematyką narodziło się dużo wcześniej. 

Przygoda z rysunkiem, zaczęła się już w czasach dzieciństwa, a w miarę upływu lat, udało mi się połączyć moją pasję z pracą, dzięki czemu sprawia mi ona ogromną frajdę i satysfakcję. 

Prywatnie jestem mamą 9-letniej Marysi, która jest największą fanką moich prac. ?

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka każdej kobiety, w swoich stylizacjach stawiam na, podkreślenie naturalności i delikatne zdobienia. 

Uwielbiam styl minimalistyczny, roślinne motywy, geometryczne wzory, ale lubię również zaszaleć i ozdobić paznokcie, np.: postaciami z bajek ?

Katarzyna Trochimska 

Podolog

Dominika Zaniewska

Mgr sztuki, graphic designer

Pełna energii i nieprzewidywalnych pomysłów ! Z zamiłowania ilustratorka. Tak to ja odpowiadam za szatę graficzną w MO’s Beauty Academy oraz MO’s Beauty Shop. Najlepszą częścią bycia grafikiem jest świadomość, że mogę wykorzystać moją kreatywność, aby pomóc innym w kształtowaniu ich wizji i zobaczyć, jak moja praca jest wykorzystywana. Zawsze jest coś nowego do nauczenia się ! Wciąż szukam nowych trendów oraz doświadczeń, ciągle mi mało. Uwielbiam to wyzwanie.

„Let’s do what we love and do a lot of it” -Marc Jacobs

Angelika Śladewska

Specjalista ds. marketingu

Studentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania na kierunku Grafika Cyfrowa. 

Od lat zajmuję się sprzedażą i budowaniem trwałych relacji z klientami. Kreatywność i organizacja to dwie główne cechy. Posiadanie wiedzy to za mało, trzeba ją skutecznie wdrażać w życie i działać. MO’s Beauty Shop jest ciągłym wyzwaniem, które podejmuje każdego dnia z ogromną przyjemnością. Niemożliwe nie istnieje, a każdy problem da się rozwiązać. 

“What differentiates sellers today is their ability to bring fresh ideas.” -Jill Konrath