O nas

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce…

No dobra… Nie tak dawno bo na początku 2014 roku i nie w odległej galaktyce tylko w Warszawie, Mariusz Osiński wrócił do domu w pewne piękne zimowe popołudnie i oznajmił,  iż właśnie zakończył kurs aplikacji rzęs… Reakcję domowników możecie sobie wyobrazić. Chyba nikt nie potraktował tego poważnie i jeszcze przez długi czas nie wierzył w powodzenie tego pomysłu.
Mariusz się jednak uparł i wytrwale ćwiczył swoje umiejętności, na efekt nie musiał czekać długo. Pózniej wszystko potoczyło się wręcz lawinowo: szkolenie z microbladingu, otwarcie salonu, zadowolone klientki, prowadzenie szkoleń i uruchomienie MO’s Beauty Academy.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Mariusz Osiński

Założyciel MO’s Beauty Academy

Sprawca tego całego zamieszania.

Do niedawna związany z konserwacją zabytków, w przypływie szaleństwa znalazł pasję swojego życia. Największą satysfakcję sprawia mu uśmiech kobiety gdy patrzy w lustro. Ogromną przyjemność znalazł też w dzieleniu się swoją wiedzą podczas prowadzenia szkoleń.

Ukończył kurs u samego Branco Babicia oraz Davida Zhang.

Opracował własną technikę pracy w microbladingu. Ilość zadowolonych klientek można już liczyć w setkach. Wciąż zdobywa wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Jednak to co go wyróżnia w branży to męskie oko, które w delikatny i naturalny sposób potrafi wychwycić i wydobyć to co najpiękniejsze w kobiecych oczach.

Marta Szygenda

Manager

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, od początku swojej kariery zawodowej związana z dużymi korporacjami. Mama dwójki wspaniałych dzieci, zawodowo i prywatnie związana z MO’s…

“Jestem wsparciem administracyjno – marketingowo – technicznym. Dbam o to by MO’s Beauty Academy świadczyło najwyższy poziom usług. Odpowiadam za obsługę szkoleń, nieustanny kontakt z ludźmi i wspieranie ich rozwoju daje mi ogromną satysfakcję.”

Aleksandra Drzewiecka

Stylistka rzęs

Dziewczyna znad morza, która od 6 lat w Warszawie spełnia swoje marzenia.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia na kierunku Kosmetologia Estetyczna.

Od 6 lat zawodowo zajmująca się wizażem, pracowała przy wielu sesjach zdjęciowych i realizacjach TV.

“Moją pasją jest podkreślanie urody kobiet w sposób delikatny, chcę by czuły się piękne i naturalne. Dlatego też 3 lata temu moje serce skradła aplikacja rzęs! Uwielbiam techniki 1:1 oraz delikatne objętości. Dzięki MO`s mogę pracować w gronie najlepszych i nieustannie się rozwijać. Do zobaczenia w MO`s!”

Katarzyna Forczak

Specjalista podologii, refleksolog stóp

Kosmetolog, specjalista podologii, refleksolog stóp.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Międzynarodowej Akademii Refelksologii.

Współautorka książki “Podstawy podologii kosmetycznej”.

W zawodzie od 8 lat.

Kobieta z pasją, pasją która stała się sposobem na życie. Nieustannie w biegu, zarówno w pracy jak i po pracy zatem doskonale wie że zdrowe stopy do podstawa. Rządna wiedzy, nieustannie rozwijająca się na licznych szkoleniach i kursach.

W MO’s jest specjalistą podologii zarówno przyjmując klientów jak i prowadząc szkolenia.

Katarzyna Norkowska

Stylistka rzęs

Specjalistka w MO’s ds. rzęs – szkoleniowiec technik 1:1 oraz objętościowych.

Lata doświadczenia w stylizacji rzęs oraz nieustanny głód wiedzy i rozwoju sprawiają, że Kasia odnalazła ogromną satysfakcję w prowadzeniu szkoleń.

Branża Beauty pochłonęła ją bez reszty i pokochała makijaż permanentny miłością dozgonną. W MO’s specjalizuje się w kresce powieki oraz ustach.

Sandra Mazurek

Stylistka rzęs

Absolwentka  Międzynarodowej Akademii Kosmetyki Laurel w dziedzinie makijażu i stylizacji.

“Wizaż to moja miłość, a dopełnieniem tej miłości stała się stylizacja rzęs, którą zajmuję się od 5 lat.  Moim celem jest podkreślenie kobiecego piękna, uwielbiam naturalne, kobiece stylizacje. Najwspanialszy w mojej pracy jest uśmiech zadowolonej Klientki i ten błysk w oku świadczący o +100% do ich “mocy”!”

Aleksandra Zub

Stylistka rzęs

Justyna Sobczyńska

Dyplomowany kosmetolog, linergistka

Kosmetolog z kilkuletnim  doświadczeniem. Kompetencje zawodowe zdobywała w jednych z najlepszych gabinetów/klinik kosmetologicznych i medycyny estetycznej w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach usuwania tatuaży i źle wykonanych makijaży permanentnych metodą laserową i bezlaserową/chemiczną z zastosowaniem removerów.  Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych programów kosmetologicznych dla skór z przebarwieniami, rozszerzonymi porami, problemami trądzikowymi czy w terapiach anti-aging.  Interesuje się terapiami odmładzającymi i wspierającymi naturalne procesy odbudowy skóry.
Z  pasją śledzi wszelkie nowości w kosmetologii i medycynie estetycznej. Bierze udział w kongresach kosmetologicznych  oraz w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.
Do zobaczenia w Mo’s

Agnieszka Smoniewska

Stylistka paznokci