MO’s Beauty Academy – szkolenie podologiczne Warszawa

 Podologia to dziedzina skupiona na diagnozowaniu oraz na leczeniu chorób stóp i paznokci. Podolog, czyli osoba zajmująca się podologią, musi posiadać odpowiednie przygotowanie do pracy w tym zawodzie. Aby je zdobyć, wybierz szkolenie podologiczne w MO’s Beauty Academy!

MO’s Beauty Academy – szkolenie podologiczne Warszawa – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Podologia cieszy się obecnie coraz większym zainteresowaniem. Z zabiegów podologicznych korzysta aktualnie wiele osób, które chcą zadbać nie tylko o wygląd swoich stóp, ale także ich zdrowie.

Podolog w swojej pracy zajmuje się między innymi odciskami, kurzajkami, brodawkami, wrastającymi paznokciami, pękającymi piętami. Zapewnia swoim klientom pomoc przy wystąpieniu bólu i dyskomfortu, dba o atrakcyjny wygląd stóp, pomaga w profilaktyce.

Szkolenie podologiczne dostępne w naszej ofercie to propozycja skierowana do wszystkich osób, które chciałyby zostać podologami.

Kładziemy nacisk na kompleksowe przygotowanie naszych kursantów – przekazanie im zarówno wiedzy teoretycznej, jak również praktycznych umiejętności potrzebnych w pracy podologa.

W programach naszych szkoleń znajduje się wiele informacji, w tym:

 • anatomia i fizjologia stóp i płytki paznokciowej
 • choroby stóp i paznokci
 • narzędzia w pracy podologa
 • badanie podmiotowe i przedmiotowe pacjenta
 • manicure podologiczny – leczniczy
 • usuwanie różnych dolegliwości
 • rekonstrukcje płytki paznokcia
 • dezynfekcja i sterylizacja narzędzi
 • zasady BHP w pracy podologa

 

Zapewniamy najwyższą jakość kursów dostępnych w MO’s Beauty Academy. Są one prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów posiadających duże doświadczenie w dziedzinie podologii. Zajęcia odbywają się w małych grupach. Po zakończeniu szkolenia kursanci otrzymują odpowiedni certyfikat.

Gdzie: ul. Jana Pawła II 66;  Warszawa

Inne: W celu zapisu na szkolenie proszę skontaktować się z podanym numerem lub mailowo. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat zaliczki w wysokości 200 zł.

Tel. 727 255 282
recepcja@mosbeauty.pl

MO’s Sp. Z o.o.
Santander  60 1090 0088 0000 0001 4230 2400

NAJBLIŻSZE TERMINY

 • 24.04.2021 Podstawowy zabieg podologiczny. Koszt 1000zł
 • 25.04.2021 Hiperkeratozy. Praca dłutem i skalpelem. Koszt 1200zł

 

*Jeśli jesteś zainteresowana/y szkoleniem, a w terminarzu nie ma dogodnego dla Ciebie terminu skontaktuj się z nami, postaramy się uwzględnić twoje preferencję podczas ustalania kolejnych terminów szkoleń.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszych usług szkoleniowych w dziedzinie podologii pozostajemy zawsze do Twojej dyspozycji.

MO’s Beauty Academy – szkolenie podologiczne Warszawa – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej!