SZKOLENIE MAKIJAŻ PERMANENTNY

Przygotowaliśmy dla Was szkolenie, które wprowadza w świat makijażu permanentnego.
Zaczynamy od absolutnych podstaw, więc jest to szkolenie dla każdego, nawet osób bez żadnego doświadczenia!

Nauczycie się: nadawać trwały kształt i kolor brwi, ust oraz kresek na dolnej i górnej powiece oraz poznacie metodę cieniowania.

Szkolenie obejmuje pracę na modelkach!

Gdzie: ul. Jana Pawła II 66;  Warszawa

Czas: 9.00 – 16.00 (3 dni szkolenia)

Koszt: 3 000 zł

Inne: W celu zapisu na szkolenie proszę skontaktować się z podanym numerem lub mailowo. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat zaliczki w wysokości 200 zł.

MO’s Sp. Z o.o.
Idea Bank 78 1950 0001 2006 9835 5317 0002

Marta Szygenda: marta.szygenda@gmail.com 
Tel. 600 923 921

NAJBLIŻSZE TERMINY

MO’s Beauty Academy – szkolenie makijaż permanentny Warszawa

Zdobądź wiedzę i umiejętności w dziedzinie makijażu permanentnego wraz z MO’s Beauty Academy! Razem z nami możesz dowiedzieć się absolutnie wszystkiego na temat makijażu permanentnego rożnymi metodami. Niezależnie od tego, czy jesteś początkująca, czy też masz już doświadczenie i chcesz udoskonalić swój warsztat, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

MO’s Beauty Academy – szkolenie makijaż permanentny – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej w Warszawie!

Nasze podstawowe szkolenie z makijażu permanentnego dedykowane jest dla każdej osoby, która chciałaby zacząć pracować w branży beauty. Nie musisz posiadać żadnego wcześniejszego doświadczenia – to kurs przeznaczony dla początkujących, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z tą techniką makijażu.

Jeśli zatem myślisz o tym, aby zostać linergistką, czyli specjalistką w dziedzinie makijażu permanentnego, w takim przypadku to szkolenie przeznaczone jest właśnie dla Ciebie!

Podczas zajęć:

 • nauczysz się nadawać trwały kształt i kolor brwi
 • poznasz technikę makijażu permanentnego ust
 • dowiesz się, jak wykonywać kreski na dolnej i górnej powiece

 

Podstawowe szkolenie przekazuje podstawy dotyczące metody cieniowania, która pozwala na uzyskanie atrakcyjnego podkreślenia oprawy oczu oraz ust. W naszej ofercie znajdują się także szkolenia uczące techniki piórkowej – microbladingu.

Nasze zajęcia skutecznie łączą w sobie zajęcia teoretyczne wraz z praktyką, aby kompleksowo przygotować każdą kursantkę do zawodu linergistki.

W programach naszych szkoleń znajduje się wiele informacji, w tym:

 • podstawy makijażu permanentnego
 • techniki makijażu permanentnego
 • narzędzia stosowane podczas wykonywania makijażu permanentnego
 • wskazania i przeciwwskazania do makijaż permanentnego
 • ocena skóry klientki przed zabiegiem
 • dobór odpowiednich pigmentów
 • zasady prawidłowego prowadzenia zabiegu makijażu permanentnego
 • postępowanie pozabiegowe
 • znieczulenia w trakcie makijażu permanentnego
 • zasady higieny podczas zabiegu
 • BHP przy makijażu permanentnym

 

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów posiadających wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że uczysz się od najlepszych. Małe grupy podczas zajęć dodatkowo sprzyjają szybkiemu przyswajaniu wiedzy.

W trakcie nauki duży nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne. Nasze kursantki początkowo trenują swoje umiejętności na sztucznych skórach, a następnie na modelkach.

Na naszych szkoleniach z makijażu permanentnego zapewniamy dostęp do wszystkich niezbędnych materiałów, w tym narzędzi oraz pigmentów. Naszym kursantkom dajemy także możliwość zakupienia specjalnych Pakietów Startowych zawierających niezbędne produkty potrzebne do samodzielnego prowadzenia makijażu tego typu.

Po zakończonym kursie uczestnicy otrzymują odpowiedni certyfikat będący potwierdzeniem zdobytej wiedzy oraz umiejętności.

Jeżeli masz dodatkowe pytania związane z naszymi kursami makijażu permanentnego, skontaktuj się z nami już teraz!

MO’s Beauty Academy – szkolenie makijaż permanentny Warszawa – zapraszamy do wybrania naszych usług szkoleniowych!