Regulacja brwi metodą piórkową

MO’s Beauty Academy – regulacja brwi metodą piórkową Warszawa Wola Centrum

Makijaż permanentny brwi może wyglądać dokładnie tak, jak naturalne włoski na łukach brwiowych! Technika piórkowa to jeden z ostatnich hitów, który także dostępny jest w naszym salonie MO’s Beauty Academy w Warszawie.

MO’s Beauty Academy – regulacja brwi metodą piórkową Warszawa Wola Centrum – zapraszamy do skorzystania z makijażu permanentnego w naszym salonie kosmetycznym!

Dzięki zastosowaniu makijażu permanentnego można trwale podkreślić rysunek brwi. To metoda, która cieszy się dużą popularnością już od lat. Dzisiaj najczęściej stosowaną techniką trwałego makijażu tego typu jest regulacja brwi metodą piórkową, inaczej microblading.

Metoda piórkowa polega na zastosowaniu specjalnego ostrza, „piórka”, którym ręcznie maluje się pojedyncze włoski na łuku brwiowym. Techniką tą można uzyskać bardzo naturalny efekt – kreski są bardzo cienkie i zanikające ku końcowi, dlatego też wyglądają dokładnie tak, jak brwi.

Za pomocą metody piórkowej można:

  • wyregulować rysunek brwi
  • zagęścić brwi
  • przyciemnić brwi
  • uzupełnić braki w brwiach
  • stworzyć rysunek brwi całkowicie od nowa

To powoduje, że metoda piórkowa jest przeznaczona dla każdej kobiety, której zależy na uzyskaniu bardzo naturalnego efektu widocznego na długi czas – bez potrzeby codziennego malowania brwi!

Rezultaty makijażu permanentnego z metodą piórkową są widoczne od zaraz – brwi nabierają całkowicie nowego wyglądu, stając się estetyczną oprawą całej twarzy. Taki make-up utrzymuje się nawet do roku.

W salonie kosmetycznym MO’s Beauty Academy wykonujemy makijaż permanentny brwi z wykorzystaniem metody piórkowej już od lat. Stosujemy wyłącznie najlepszej jakości materiały – wysokiej klasy narzędzia oraz pigmenty, które powodują, że nasz makijaż prezentuje się tak efektownie, a przy tym jest tak trwały.

W razie dodatkowych pytań związanych z oferowanymi przez nas usługami makijażu permanentnego techniką piórkową jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji.

MO’s Beauty Academy – regulacja brwi metodą piórkową Warszawa – wybierz najlepszy makijaż permanentny!