MO’s Beauty Academy – infuzja tlenowa Warszawa

Ciesz się nawilżoną, ujędrnioną oraz witalną skórą twarzy! Skorzystaj z zabiegu infuzji tlenowej, który pozwoli Ci na uzyskanie doskonałych efektów widocznych już po jednej wizycie w salonie. Wybierz infuzję tlenową w Warszawie w MO’s Beauty Academy!

MO’s Beauty Academy – infuzja tlenowa Warszawa – zachęcamy do skorzystania z oferty w naszym salonie kosmetycznym!

Infuzja tlenowa to nowoczesna metoda pielęgnacji twarzy, która została opracowana z myślą o tych klientkach, które pragną szybko poprawić stan swojej cery. Od lat korzystają z niej największe gwiazdy – teraz także Ty możesz przekonać się o jej skuteczności.

Zabieg ten polega na wykorzystaniu specjalnego urządzenia, które dostarcza do komórek skóry aktywny tlen w towarzystwie dodatkowych substancji pielęgnacyjnych – kwasu hialuronowego, witamin A, C i E, przeciwutleniaczy.

Zabieg infuzji tlenowej polecany jest na:

  • oznaki starzenia – zwiotczenie skóry, widoczne zmarszczki
  • przemęczenie, zszarzenie skóry
  • przebarwienia
  • cienie pod oczami
  • nierówny koloryt skóry twarzy
  • nierównomierną strukturę skóry
  • trądzik różowaty

Podczas zabiegu infuzji tlenowej dochodzi do bezinwazyjnego wprowadzenia pod skórę odpowiednio sprężonego tlenu pod ciśnieniem w towarzystwie aktywnych substancji z indywidualnie dobranego serum. To zabieg bezbolesny, który dedykowany jest do praktycznie każdego typu cery.

Po zabiegu skóra uzyskuje wyraźnie odmłodzony wygląd, jej niedoskonałości ulegają zminimalizowaniu lub zanikowi. Zabieg przyspiesza także przebieg procesów regeneracyjnych, dzięki czemu skóra może wyglądać jeszcze piękniej na dłuższy czas.

Zabieg infuzji tlenowej możesz wykonać również w naszym salonie kosmetycznym MO’s Beauty Academy w Warszawie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem dedykowanym do tej procedury – razem z nami możesz osiągnąć doskonałe efekty widoczne od zaraz!

Gdy chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu infuzji tlenowej w Warszawie dostępnym w naszym salonie, skontaktuj się z nami.

MO’s Beauty Academy – infuzja tlenowa Warszawa – zapraszamy do wybrania naszego salonu kosmetycznego!